اجرا با کانتمپرری

فرقی نداره که کدوم یکی از رشته های اسکیت هنری رو دنبال میکنید
یعنی Artistic Ice skating / Artistic Roller skating / Artistic Inline skating
در هر حال شما نیاز دارید که یک اجرای عالی داشته باشید، اجرایی که قابل درک باشه، موسیقی و معانی موسیقی رو نشون بده و مهمتر از همه حرکات شما با آهنگ هماهنگ کنه.
چه پبشنهادی دارید برای این موضوع؟ چه راه حلی برای این موضوع دارید؟
با توجه به تجربه من در این موضوع یکی از مهمترین راهکار ها که تمام موارد بالا رو در بر میگیره شروع به یادگیری رقص کانتمپرری 
Contemporary Dance
رقص کانتمپرری یا همون رقص معاصر در واقع به تعریف ساده رقصی است که همه رقص ها رو در خودش در بر میگیره با این محتوی که کروگرافی قوی هم داره.
سالها بود که من همه شاگردانم رو به اموزش باله یا ژیمناستیک ریتمیک سوق میدادم ولی بعد از سالها تجربه به این نتیجه رسیدم که تنها رقصی که میتونه شما رو کمک کنه رقص کانتمپرریه، در موردش خوندم، تمرین کردم، یاد دادم و فهمیدم چرا این رقص اینقدر نجات بخش در این سبک اسکیت هست.
فقط و فقط بخاطر آزادی که این رقص به شما میده و دانش شما رو یک پله بالاتر میبره در مورد خود بدنتون و نحوه قرار گیرتون با آهنگ و مفاهیمی از قبیل حرکت شناسی.
شما با این درک میفهمید اگه قرار روزی معنای آتش رو اجرا کنید چه شکلی اجرا کنید، اگه قراره معانی یک آهنگ رو اجرا کنید چطور اجرا کنید و همه و همه باعث میشه که شما بدونید که کجای کار قرار گرفتید و اجرای شما چه تاثیری روی بقیه میتونه بزاره، این موضوع باعث میشه که داور در کنار همه تکنیک های شما متوجه تسلط شما در مورد اهنگ و مفهموم اون و اجرا شما بشه.